top of page

Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

Resmi Olmayan Toplantı

Hakkımızda

FUARSA Fuarcılık, birçok farklı sektörden çok sayıda müşteri için unutulmaz fuar standları tasarlayan ve fuar stand ekipmanları kiralamaları sunan bir kurumsal etkinlik organizasyon şirketi olarak hizmet vermektedir. Yılların bilgisini ilham ve yaratıcılıkla bir araya getirip mekanlara yeni bir soluk kazandırıyor ve müşterilerimize her anlamıyla eşsiz deneyimler yaşatıyoruz. Bizimle iletişime geçin ve sizin için mükemmel bir etkinlik tasarlayalım.

Vizyonumuz;

Hizmet verdiği alanda, müşteri memnuniyetine dayanan kolay ulaşılabilir ve çözüm odaklı en çok tercih edilen firma olmak.

Misyonumuz;

En iyi derecede müşteri memnuniyeti sağlamak için; hızlı, güven verici, güler yüzlü, hizmet sunmak tüm müşterilerimize değer yaratan bir şirket olmak.

Herşeyden Önce;

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

Hedefimiz;

Yenilikçi

Görsel Deneyimler

 Fuar operasyonları, kısıtlı üretim zamanı olan, zorlu ve çok iyi planlanması gereken projelerdir. Fuar alanında imalat ve montaj işleri, renklendirme, reklam, aksesuar, peyzaj ve temizlik operasyonları gibi birçok ekibin senkronize çalışması, bunların iyi organize edilmesi gerekmektedir.

 Üretilecek ahşap fuar standı, modüler veya metal konstrüksiyonlu işlerin herhangi bir şekilde güvenlik zafiyeti oluşturmaması, fuar boyunca sapasağlam formunu koruması, reklam ve renklendirme işlerinin fuar süresi boyunca bozulmaması gerekmektedir. Kaliteden ödün vermek bu unsurlardan bazılarını veya hepsini riske atmak ile eşdeğerdir.  

Birlikte Tasarım Yapmak
bottom of page