top of page

Hizmetlerimiz

Fuar İhtiyaçlarınıza Yönelik Bir Dizi Hizmetler Sunuyoruz

 Yurtiçi ve yurtdışı fuar alanlarında en önemli gereklilik tecrübedir. Tecrübe sahibi personel ve yetkililer, projenin üretimini, renklendirme, reklam işlerini, aksesuar, peyzaj işlerini, standın temizlik aşamasını ve ürünlerin yerleştirilmesini doğru planlar, gereken zamanı doğru hesaplar, bunun için gerekli personel, ekipman, malzeme ve finans gereksinimlerini doğru şekilde yönetir ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlar. Bunların yanı sıra oluşabilecek sorunları önceden hesaplayabilir, bu sorunların çözümü için gereken zamanı ve gereksinimleri planlayabilir. Fuar operasyonları tecrübe sahibi uzman personeller olmadan, çok şanslı değilseniz sorunsuz halledilebilecek işlemler değildir.

Stand Tasarım

 Stand firma katılımlarında fuar alanlarında yada herhangi bir kapalı veya açık alanda tanıtımlarını yapabilmek, müşterileriyle bir araya gelerek pazarlamalarını gerçekleştirmek adına tasarlanmış ve gerekli malzemelerle birlikte kullanım amacına göre uyarlanmış bölümlere denir. Bir stand çalışmasının söz konusu marka veya ürüne uygun olan renklerle tasarlanarak sektöre göre uyarlanması tarafımızca her zaman mümkün olmaktadır. Standlar üzerinde marka veya ürünün logoları, sloganları ve gerekli görüldüğü taktirde farklı bilgi veya şekiller yer alabilir. Firmamız size özel estetik ve kullanışlı stant tasarım çalışması yaparak bununla birlikte uygulamasını da gerçekleştirmektedir. Eğer hem kaliteli bir stand sahibi olmak hem de bütçenize uygun bir stand yaptırmak istiyorsanız FUARSA firması olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Ofiste Grafik Tasarım
Yenileme Araçları

Stand Üretim

 FUARSA Fuarcılık özel üretim stand ve demonte stand üretimi konusunda uzmanlaşmış, yerli ve uluslararası birçok firmaya fuar standı üretimi konusunda hizmet veren, sektörün önde gelen üreticilerindendir.

Stand üretimi, tasarım ve üretim hizmetlerinin belli disiplinler çerçevesinde uyum içerisinde çalıştığı bir faaliyettir. Bu çözüm ortaklığında ürün teşhir standı tasarımlarının üretim yeteneklerinin göz önünde bulundurularak tasarlanması önemlidir. Üretim aşamasında da yeniliğe, etkileyiciliğe ve ihtiyacı karşılamaya yönelik tasarlanan standların tasarlanmış hallerine en yakın biçimde hayata geçirilmesi amaçlanmalıdır.
 

Fuar Nakliye

 Karayolu nakliye nedir? Fuar stand malzemesi yükleme noktasından, varış noktasına yüklerin karayolu ile fiziksel taşıma işlerine karayolu nakliye denilir. Taşımacılık sektöründe özellikle Türkiye yurtiçi yük dağıtım operasyonlarında yaygın olarak kullanılan taşıma yöntemidir. Uluslararası olarak ta varış noktasına genelde kara nakliyesi yapılması gerekmektedir.

Taşıma işleri farkında olmasak ta hayatımızın her noktasında bulunur. Bir örnekle anlatmak istersek: “Eviniz için alışverişe çıktığınızda gıda, giyim v.s. alışverişlerinizi poşetler ile öncelikle market araçlarından; arabanıza fiziksel olarak hareket ettirirsiniz. Daha sonra arabanızdan evinize taşırsınız. Arabadan indikten sonra poşetleri alır eve geçersiniz. Bu faaliyetlerin tümünde kara nakliyesini kullanmaktasınız.”

Boş kamyon
Lamine Zemin Montajı

Stand Kurulum

 FUARSA Fuarcılık bu alanda fuar katılımı gösteren firmaya tecrübeli ve becerikli ekibiyle kolaylık sağlamaktadır.Standın kurulması; zeminin kurulumu, malzemelerin indirilmesi, standın ayağa kaldırılması, elektrik işleri gibi aşamalarla başlar. Sonra görseller uygulanır, mobilyalar ve elektrikli aletler yerleştirilir, ikram paketleri ve hediyelikler bırakılır. Stand zaten temizlenmiş bir şekilde size teslim edilir.

Stand Depolama

 Tüm müşterilerimizin standlarını Yurtiçi ve Yurtdışı fuar merkezleri arasındaki nakliyat ve depolama hizmetleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Fuar operasyonu öncesi ve sonrası müşterilerine anlaşmaya bağlı kalarak stand malzemelerini bir sonra katılımı olacak fuar alanına eksiksiz bir şekilde nakliyesi gerçekleştirilip kurulumu sağlanacaktır.

Ahşap tahtalar
Logo tasarımı

Stand Grafik

 Baskı öncesi hazırlığın en önemli noktası grafik tasarımcının görsel malzemeleri düzenlemesidir. Dialar ( resim ), opaklar ( basılı fotoğraflar ), kolajlar ve tasarımlar bu malzemelerdir. Dia; dialar net ve en az 300 DPİ olmalıdır. Düzenleme şansı olmayan dia, bilgisayarda program ile düzeltilemez. Koyu renk veya solgun kalmış dialar, tarama esnasında renklerde ton oynamalarına sebep olmaktadır. Bu nedenle dia, iyi ışıklanmış ve net olmalıdır. Opak; aslında baskıda kullanımı en yanlış olan resimlerdir. Fakat günümüzde en fazla opaklar kullanılmaktadır. Opaklar, negatiflerin ve diaların fotoğraflarıdır. Tasarım (illüstrasyon); grafik tasarımcının veya ressamın çizdiği resimlerdir. Kolaj; çeşitli yerlerden dergilerden, gazetelerden kesilerek bir sayfada oluşturulan çalışmalara verilen isimdir. Tüm bu dia, opak, logo ve kolaj tasarımlar grafik tasarımcı tarafından toplanarak tarayıcıda taranıp, uygun kadrajlar verilip tasarıma karar verildikten sonra, marj tanımları ve kesim payları hesaplanır. Bilgisayarda, sayfa düzenleme olarak orijinal net ebadı verilir ve çalışma bittikten sonra kullanılan zemin üzerinden kesim payları oluşturulur. Bundan sonra montaj yapılır. Montaj, çok sayfa basılacaksa tabakaların katlanarak sayfaların üst üste gelmesi işlemidir. Tram ayarları ve kağıt seçimleri, kalıplar hazırlanarak baskı öncesi işlemler bitmiş olur.

Stand Ekipman Kiralama

 Fuar stand aksesuar / ekipman kiralama hizmetini kaliteli ve etkin şekilde temin edebilmek için doğru adres FUARSA . Fuar boyunca kiralamak istediğiniz aksesuarları bizimle iletişime geçerek kiralama talebinde bulunup , stok ve fiyatlama bilgisi edinebilirsiniz. FUARSA depoları Türkiye ve Avrupa fuarlarına hizmet vermektedir. Kiralık Aksesuarlarımız yeni ürün kalitesinde temiz ve fuar boyunca garantilidir.

Boş Sandalyeler
kanepeler

Fuar Catering

 Fuar ve kongreler merkezi olan İzmir, bir yıl içerisinde yüzlerce fuara ev sahipliği yapmaktadır. Bu fuar ve kongrelere katılmak için yüz binlerce insan her sene İzmir’i ziyaret etmektedir. Fuarlara katılan firmaların en temel amacı, yeni insanlara ulaşmak ve ne yaptıklarını herkesle paylaşmaktır.

Fuar’da firmanızın standınıza uğrayan misafirlerinizin, standınızda daha uzun süre vakit geçirmesini ve onlarla daha uzun süre sohbetler etmenizi istiyorsanız; misafirlerinize bir şeyler ikram edin. Misafirlerinize bir çay, kahve ya da atıştırmalık bir şeyler ikram ederseniz, sizinle daha uzun süre vakit geçirecektir.

bottom of page